€ 379,00
Alle prijzen zijn inclusief 21% btw.
Nieuw
Kies product

Technische details

Luchtstroom met rond mondstuk910 m³/h
Nominale spanning36 V
AccusysteemAP
Aanbevolen accuAP 300 S
Gewicht apparaat zonder batterij5,1 kg 1)

Uitrusting

De illustraties zijn voorbeeldfoto's. Het uiterlijk en de feitelijke toepassing van de uitrustingskenmerken op het product kunnen - bij gelijke functionaliteit - afwijken van de getoonde afbeeldingen.

VOOR EEN HOGE EN CONSTANTE ZUIGKRACHT. Om een hoge en constante luchtstroom te garanderen, is de zak voorzien van een speciale ventilatieopening. Alleen de lucht kan ontsnappen, hoe vol en vuil de zak ook is. Het STIHL Air Flow Management systeem zorgt dus voor een constante zuigkracht en een snelle, gelijkmatige voortgang van het werk.
Air flow management systeem
OM ONMIDDELLIJK DE MAXIMALE ZUIGKRACHT TE BEREIKEN. Druk gewoon de bedieningshendel van je STIHL bladzuiger in en je beschikt meteen over de maximale zuigkracht.
Boost-functie
VOOR EEN GEMAKKELIJKE REINIGING. Dankzij de inkepingen aan de zijkanten blijft de blaaspijp minder snel aan de grond of het opgezogen materiaal hangen.
Inkepingen in de opening van de blaaspijp
Compatibel met de Smart Connector 2 A. Je kan een Smart Connector 2 A plaatsen in de speciale voorziening in de behuizing. Hij maakt verbinding met de bedieningseenheid en kan waardevolle machinegegevens naar de smartphone, tablet of STIHL connected Box sturen als die zich binnen bereik bevindt. Vervolgens kan je via de STIHL connected App en het Portal de in het STIHL connected systeem ingevoerde gegevens bekijken en gebruikmaken van andere functies.
Connectiviteit

Service en advies